Go to footer

Skins felsők

Itt minden olyanról dumálhatsz ami más témához nem illik!

Re: Skins felsők

HozzászólásSzerző: Viki » 2012.02.14. 15:30

egy chris-es "Fuck it" is jó lenne. Olyat tuti vennék :)
G6-K6
Viki

HozzászólásSzerző: FruzsIzzie » 2012.02.09. 22:17

Oh köszönöm ezek tényleg jók. Igen, hatalmas Skins fan vagyok, csak abban biztos vagyok, hogy nincs meg minden mondat a fejemben és ... nyilván a "közönség" véleménye számít. :D Kiírtam amiket mondtál, majd csinálok sablont. Milyen felirat színeket javasoltok? Ebben el szoktam akadni, mert nem akarom, hogy sima fehér vagy fekete legyen. Zöld természetesen, de valahogy nem vagyok biztos abban, hogy miket kéne használni, esetleg betűtípus. Amúgy megoldom magam is, csak hátha Ti kreatívabbak vagytok, mint én. :D

Ha még lenne ötlet várom. :))
FruzsIzzie

HozzászólásSzerző: Emike87 » 2012.02.09. 17:23

A topic helyénvalóságának ügyében majd Somi intézkedik, de azért én leírom a véleményem :)

Ha már direkte Skins-es pólókban gondolkodtatok, én mindenképpen ajánlanám h nézzétek max az 1-2 évadot, mert szerintem abban van az össze "tipikus" mondat. Személy szerint nekem a 3-4 évadból egyetlen kiemelhetőbb momentum nem jut most eszembe...

Nekem a kedvencem, mint Sid-fan a "Say goodbye to the sunshine,sunshine", az elbűvölő "oh, wow ", jah és az "Eat me" :D

Egyébként tök jó a kezdeményezés, lehet én is szivesen hordanék hasonló felsőt :)

Update: csak most vettem észre h számodra nem ismeretlen a sorozat :oops: Akkor csak a lényeget böngészd ki a mondanivalómból :)
Emike87

Skins felsők

HozzászólásSzerző: FruzsIzzie » 2012.02.09. 12:22

Sziasztok!

Először is bocsánat, amiért reklám - jellegű topicot nyitottam, remélem nem kerül tiltásra. Elolvastam a szabályzatot, de amennyiben nem tartjátok ideillőnek, nyugodtan töröljétek.

Segítséget szeretnék kérni. Feliratos felsők gyártásával kezdünk el foglalkozni és az első kör a jövőhéten érkezik. Hatalmas sorozat-fan-ként arra gondoltam, hogy olyan idézetek is felkerülhetnének a pólókra, amik egy-egy sorozatban hangoztak el, így pl. a Skins-ben is. Már született 1-2 terv, sablon, de Ti, mint hatalmas SkinsFAN-ok segíthetnétek nekem és eláraszthatnátok ötletekkel. Milyen feliratokat avagy milyen TEAM xxx felsőket látnátok szívesen?

Az oldalt megtekinthetitek Facebook-on, ha beírjátok, hogy "Feliratos felsők."
Segítségeteket előre is köszönöm.:)

Ui.: Szeretnék olyan felsőket is, amin képek vannak, de ezeket szerzői jogok védik és még okoskodni kell ez ügyben.:)
FruzsIzzie

Vissza: Fórum kezdőlap

Vissza: Dumaláda és egyebek