Go to footer

UK: Melyik évad tetszett a legjobban? (első 4 évad)

Az oldallal, a fórummal és egyéb dolgokkal kapcsolatos szavazások helye.

Melyik évad tetszett a legjobban?

Első
3
9%
Második
5
15%
Harmadik
16
47%
Negyedik
10
29%

Szavazatok száma : 34

Re: Melyik évad tetszett a legjobban?

HozzászólásSzerző: Emike87 » 2010.03.23. 22:39

Viki írta:
Emike87 írta:Annyira kiváncsivá tetteket: ki volt az a személy, aki velem együtt az első évadra szavazott? Tegye fel a kezét :D

Feltettem. :D

Viki, benned bíztam ;) :D
Emike87

HozzászólásSzerző: Viki » 2010.03.23. 17:21

De rájöttem, hogy azért meg is kéne indokolnom:

Sokat gondolkoztam, hogy első vagy második, mert nekem az a kettő tetszett a legjobban. Végül azért az elsőt választottam, mert azt az évadvéget semmi nem tudja überelni. Meg már az első rész is nagyon tetszett. Az egész bevezetés, ahogy Tony mindenkit felhív. Sid "szerencsétlenkedései" a fűvel, a droggal a seggében, meg ahogy Cassie után fut az évad végén.
A második évad is nagyon tetszett, Sketch szerepe, ahogy átalakítja Anwart. Tök vicces volt. Meg ott jó volt a lezárás is, mert épp kellő szál maradt lezáratlan.

A 4. évad nagyon nem tetszett egy-két részt leszámítva. Még a harmadik tetszett. A második generációból szerintem nagyon hiányzott, hogy Panda több szerepet kapjon. Ő feldobhatta volna még a sorozatot.
G6-K6
Viki

HozzászólásSzerző: Viki » 2010.03.23. 17:08

Emike87 írta:Annyira kiváncsivá tetteket: ki volt az a személy, aki velem együtt az első évadra szavazott? Tegye fel a kezét :D

Feltettem. :D
G6-K6
Viki

HozzászólásSzerző: Suicid » 2010.03.23. 15:31

Ennek ellenére a 3. évad fogott meg legjobban, a képi világa, színei, zenéi és karakterei miatt.
Viszont egyértelműen a 4. a leggyengébb, kicsit mintha nem tudtak volna mit kezdeni a srácokkal, úgyhogy mindenkinek tönkrevágták az életét (kivéve JJ), aztán a végén felturbózták némi krimivel. Az első 4 rész, meg JJ epizódja még jó is volt, de a többi...

Na, ezt akár én is írhattam volna, teljesen egyetértek, számomra is a 3. a best.
Max még annyi, h a 4-ben nekem még a zárórész is bejött.
Suicid

HozzászólásSzerző: Nikolka* » 2010.03.23. 15:26

Nálam mindenképpen a 4.é a szavazat.Ez volt az az évad,melyben a legjobban lesokkoltak a részek,csak ültem utánuk,mozdulni nem volt erőm.Hihetetlen mennyire meghatottak.Ez a 4.évad volt az első(és nem csak Skins terén)melynek sikerült olyan részt alkotnia számomra,aminek az utolsó 20! percét remegve sírtam végig.Számomra ez a Skins.. :) És évadzárók közül is a 4.é tetszett a legjobban,ez még odatesz egy lapáttal ;)
A 3.at is imádtam,azok miatt amiket felsoroltatok,meg az új csapat miatt,meg minden.Az a második kedvenc.
Aztán a 2.évad,az a drámák miatt.
És az első is szerettem,mert akkor ismertem meg a Skinst :mrgreen:
Nikolka*

HozzászólásSzerző: Emike87 » 2010.03.23. 14:51

Annyira kiváncsivá tetteket: ki volt az a személy, aki velem együtt az első évadra szavazott? Tegye fel a kezét :D
Emike87

HozzászólásSzerző: serena » 2010.03.23. 14:29

számomra egyértelmű, hogy a 2. évad. magát az első generációt is jobban szerettem. a leggyengébb pedig a harmadik.
do something, man. just do something that matters.
serena

HozzászólásSzerző: tucsi4 » 2010.03.23. 13:36

Az 1. évad annyira spontán,olyan új volt,hogy kicsit az a szívem csücske,más szempontból,pedig a 3.,képi világ,zene stb. miatt (egyetértek az előttem szólók egyikével:P ). Negatívum: mind a 2.,mind a 4. évadban 'megölték' az írók a kedvenc szereplőimet...:@ :(
tucsi4

HozzászólásSzerző: Somik » 2010.03.23. 12:44

Nekem egyértelműen a 2. évad tetszett a legjobban a "beteg" Sktech-el és szerencsétlen Maxxievel, Cassie és Sid dolgaival és Chris megdöbbentő halálával... (L)
Somik
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: vash » 2010.03.23. 12:39

Az egyes szereplők jobban tetszettek a második generációban, viszont az első banda sokkal jobban összeillett, jobb társaságot alkottak.
Ennek ellenére a 3. évad fogott meg legjobban, a képi világa, színei, zenéi és karakterei miatt.
Viszont egyértelműen a 4. a leggyengébb, kicsit mintha nem tudtak volna mit kezdeni a srácokkal, úgyhogy mindenkinek tönkrevágták az életét (kivéve JJ), aztán a végén felturbózták némi krimivel. Az első 4 rész, meg JJ epizódja még jó is volt, de a többi...
vash

Következő

Vissza: Fórum kezdőlap

Vissza: Szavazások