Go to footer

UK: Szerinted össze illik Emily és Naomi?

Az oldallal, a fórummal és egyéb dolgokkal kapcsolatos szavazások helye.

Szerinted össze illik Emily és Naomi?

Álompár
6
20%
Jók együtt
13
43%
Hát...
3
10%
Keressenek más csajokat
1
3%
Inkább pasiznának be
7
23%

Szavazatok száma : 30

Re: Szerinted össze illik Emily és Naomi?

HozzászólásSzerző: Suicid » 2010.03.23. 16:52

Ha azt veszed, ők már régóta ismerték egymást, az előző sulijukban is. Tehát történhetett a dolog/érezhetett ő így is, ahogy elmondta.

Kb ennyire magyarázható az is, hogy Cook kiszökött a börtönből és utána is végig azon a környéken csövelt, mászkált Eff-fel az utcán, de az a rakás rendőr, aki később jött érte, addig nem kereste.. vagy, h Panda hirtelen kitűnő tanulnó lett és hopp, már megy is Harvardra. Thomas úgyszintén, megy fut egy laza időt és ő is megy abba a neves iskolába.

Olyan az egész, mintha össze lett volna csapva a vége: hopp, elfogytak a részek, akkor írjunk vmit zárásként. Ha 2 résszel több van, mindenkire több idő jut és nem azzal kellett volna megoldaniuk, visszautalgatnak dolgokra és képzelje el az ember, h közben ezek és ezek történtek..

Visszatérve Naomsékra, én örültem,h végül csak összejöttek, és kb ugyanannyira hihető számomra ez is, mint a többi említett, meg egyéb, most fel nem sorolt dolog.
Suicid

HozzászólásSzerző: timuss » 2010.03.23. 16:15

és naomily szerencsétlenkedését az évad végén megoltdották egy nyálas azóta szeretlek mióta megláttalak szöveggel. kicsit felejtették el csak mit írtak a 3.évadban sztori gyanánt kettőjüknek.
'you made me go mad!' ' you're making me mad now, Effy. And that's exactly what love is supposed to do'
timuss

HozzászólásSzerző: Suicid » 2010.03.23. 15:40

Persze kellett velük vmit csinálni, végig nem lehetnek boldogak, az abszolút érthető, kül. tényleg unalmasak lennének. Na meg Naomi el is magyarázza a végén, h miért csalta meg Ems-et. Halott lány, meg egyebek még oké, a 2. epizódban boldogok is voltak, de aztán összevesztek ez is stimm. Viszont az utána levő ÖSSZES részeben kb semmit nem tudtak velük kezdeni. Ahogy vash is fogalmazott a másik topicban:

kicsit mintha nem tudtak volna mit kezdeni a srácokkal, úgyhogy mindenkinek tönkrevágták az életét

grat az íróknak innen is!

ha boldogok akkor azok, ha nem akkor nem, veszekednek v. egyéb oké. De miért laknak együtt, ha két szót nem tudnak nyugiban váltani egymással? logika a köbön.
Suicid

HozzászólásSzerző: vash » 2010.03.23. 12:57

3. évadban szerettem őket, de ezt a mostanit nem értem. Szóval Naomi még magában sem volt biztos a 3.ban, erre a 4. elején már félrekúrt? Onnantól meg csak züllött mind a kettő, együtt laktak, de meg sem próbálták megbeszélni a problémát. Ez teljesen értelmetlen...
vash

HozzászólásSzerző: moncsi » 2010.03.23. 12:52

Szerintem összeillenek!Gondoljatok bele mi lenne ha nem lenne ez az "unalmasnak tartott" rész ,akkor nem is nagyon lennének képbe szerintem!Mert ha minden happy lenne akkor miként csúsznának be a képernyőre ?!Mindig nem mehetnek a parkba,bicózni,motrozni....
Én így látom de mindenki másképp látja ;)
moncsi

HozzászólásSzerző: timuss » 2010.03.16. 15:39

szeretni szeretik egymást de unalmas hiszti amit művelnek.
'you made me go mad!' ' you're making me mad now, Effy. And that's exactly what love is supposed to do'
timuss

HozzászólásSzerző: FerJO » 2010.02.26. 18:18

Már unalmasak, pedig őket is bírom, Emilyt jobban. :D :D De inkább pasizzanak be. :lol: :lol:
FerJO

HozzászólásSzerző: valee » 2010.02.26. 14:47

nem igazán vagyok biztos abban, hogy megérdemlik egymást... (4. évad)
тнєy'яє زυѕт yσυя αvєяαgє тєєиѕ
Kép
valee

UK: Szerinted össze illik Emily és Naomi?

HozzászólásSzerző: Somik » 2009.06.07. 20:37

Szerintetek?
Somik
Adminisztrátor

Vissza: Fórum kezdőlap

Vissza: Szavazások