Go to footer

7x02 - Fire: Part II

Re: 7x02 - Fire: Part II

HozzászólásSzerző: hyperpara » 2013.07.11. 12:52

Akkor én leszek az egyetlen, aki nem csak negatívumot fog írni. :)

Én úgy vagyok vele, hogy végül is ez egy dráma, így ezek a dolgok, illetve az, hogy valakit kinyírnak, nem újdonság, pláne a Skinsnél. Összességét tekintve egy kicsit valóban lapos volt, nekem hiányoztak a bulizások, az ivászat, stb., de szerintem Cook nem egy asszisztensi állást fog betölteni, pláne miután úgy lett vége az ő sztorijának, hogy megölte Fostert. Valaki pedig írta, hogy visszagondolhatott volna Freddie-re. Szerintem amikor bent ült az epizód végén az autóban, és majd 45mp-en keresztül az ő arcát mutatták, a végén az az elmosolyodás az lehetett, hogy visszagondolt a régi társaságra, a szórakozásokra, egykori szerelmére, és így "nyugtázta magát". Pont ezért szép a Skins, egy-két dolgot mindig homály fed, így a nézők eldönthetik, hogy az adott szituban mit is gondolhat a főszereplő. Tehát végül is, nem bántam meg, hogy megnéztem eddig. :)

Cassie történetére annyira nem vagyok kíváncsi, én inkább Cook sztoriját várom, persze azért megnézem ezt a 2 részt is. Hátha a kis étvágytalan szöszinek is kitalálnak valami érdekességet. Az előzetes alapján valaki nagyon pályázik rá. ;)
hyperpara

HozzászólásSzerző: infomanhead » 2013.07.11. 07:55

Szerintem is rossz volt. hatalmas csalódás, komolyan inkább ne csináltak volna semmit...
infomanhead

HozzászólásSzerző: stuporo » 2013.07.10. 10:06

SPOILER
Szerintem rossz volt. Nem csak a rész de önmagában a Fire. Eddig nem kellett regisztrálnom ide mert mindegyik rész a maga módján volt remek de hát ez... Konkrétan annyi történt, hogy Naomi meghal. A többi történés (Effy börtön, szex Dommal) az teljesen magától értetődő volt, legalábbis nekem nem okozott váratlan fordulatot. A vége meg hát tragikusan rossz. Annak az Effynek aki mindent túlélt és minden elbaszódott körülötte börtönvéget szánnak?! Na menjenek már. Én tényleg az utolsó percig reménykedtem, hogy legalább rágondol Freddiere és megtudunk valamit. AKÁRMIT. Egy kis kép, egy kis bevágás. De semmi. Az alkotók nagyba leszarták a nézők elvárásait. Végül is Freddie csak az egyik legszerethetőbb és legfontosabb karakter volt, Effy hatalmas crusha, tényleg nem kell visszahozni.Vagy legalább az lett volna, hogy a börtönbe még bemegy és meglátja Cookot, vagy felhívja, hogy nagy szarba van. Nincs meg a jó régi skinses csavarok sokasága.

Egy szó mint száz nekem eddig naaaagy csalódás a hetedik évad.
stuporo

7x02 - Fire: Part II

HozzászólásSzerző: Somik » 2013.07.09. 14:18

Itt a 7x02-ről lehet beszélni! ;)
Somik
Adminisztrátor

Előző

Vissza: Fórum kezdőlap

Vissza: 7. évad