Go to footer

6x10 - Mindenki

Re: 6x10 - Mindenki

HozzászólásSzerző: Balkovszky » 2012.03.28. 18:06

Korrekt lezárás, a vége érzelmileg kellőképpen ütős, szar érzés, hogy megint vége. Annyi észrevételem van az egész évaddal kapcsolatban hogy feltűnően operál eddigi elemekkel: teherbeesés, szereplő halála, két pasi rivalizálása egy csajért (főleg mikor Franky után mennek az utcsó részben, ez nagyon 3. évad 10. rész szagú), mintha kifogyott volna a készítők eszköztára. Nem feltétlenül zavaró mert azért jól voltak tálalva, csak apró megjegyzés. De továbbra is ószom volt ez a szezon. Elviselnék mégegy komplett, tök új generációt, kár, hogy a 7. évaddal vége.
Balkovszky

HozzászólásSzerző: Aszi » 2012.03.28. 14:53

Fuhh, jó kis befejező rész volt : ) Tetszett. : )) Egyetértek azzal, hogy Franky túl sokat kapott, de így a végére most már én sem utálom, csak nem kedvelem.
Azt sajnálom, hogy nem tudtuk meg a baba nevét, ami remélhetőleg Grace lett : DD Örülök, hogy Liv és Mins újra barátnők lettek. Végre kiderült, amit már az előző részben sejtettek Richről, hogy még mindig "beszélget" Grace-el. Aranyos volt a végén ahogy elköszönt tőle és egyúttal tőlünk is. Bár az első generáció után, már egyik sem volt sokak szerint az "eredeti" skins, én nagyon szerettem a harmadik generációt is. Kicsit laposak voltak és sajnálom, hogy nem "tartoztak" úgy össze, de végülis szerethetőek voltak. : )) És igen ők az utolsóak, ami úgyszintén szomorúsággal tölt el : ((
Örülök, hogy anno megtaláltam a gépen a második évadot, mert nagyon imádtam a skinst, hiszen ez az egyetlen sorozat, ami közel áll a valósághoz, legalábbis a mindennapokhoz.

Várom is és nem is az utolsó évadot, de gondolom nem kell magyaráznom...
Aszi

HozzászólásSzerző: Csigusz » 2012.03.27. 23:37

Na kérem, elégedett vagyok, jó kis befejezés volt. Így kell ezt csinálni.
Bár azért nem bántam volna, ha Franky kevesebbet szerepel, egyszerűen a karaktere túl messze áll tőlem.

És:
Brody írta:
sz.annka írta:Remélem a végén most nem lesz a szokásos valaki meghal! :roll: Találjanak ki jobb elgondolkoztató befejezést ;)

igazából szokásosan meghalt valaki, igaz nem a végén, hanem az évad elején ugye Grace meghalt
7dik évadba csak tán nem ölnek meg senkit

Hát majd meglátjuk! Hiszen új szereplőink nem nagyon akadnak, mindössze kisfilmeket láthatunk a már feltűnt generációkból. Rettenetesen várom! :mrgreen:
(http://www.sorozatjunkie.hu/2012/03/07/ ... -es-kasza/)

Bye!
“Because Obi-Wan Kenobi is like God, but with better weapons.”
Csigusz

HozzászólásSzerző: Brody » 2012.03.27. 20:54

sz.annka írta:Remélem a végén most nem lesz a szokásos valaki meghal! :roll: Találjanak ki jobb elgondolkoztató befejezést ;)

igazából szokásosan meghalt valaki, igaz nem a végén, hanem az évad elején ugye Grace meghalt
7dik évadba csak tán nem ölnek meg senkit
Brody

HozzászólásSzerző: atti93 » 2012.03.27. 20:17

Szerintem is nagyon jó befejező rész volt habár azt nem tudom felfogni hogy mért kellet ennek a résznek is kb a felét Frankynek adni amikor igy is az egész évad kb körülötte forgott... Föleg hogy rettenetesen unalmas a sztorija szerintem a többi sokkal érdekesebb volt ... meg kicsit visszafogátk idén magukat mert eddigi évadzárásoknál mindig ugy lett vége hogy a szinészek többek lettek vmivel a sorozat végére (Liv és Nick meg semmi egyedül maradtak a semmibe...mert Richet legalább felvették egy suliba...) De azért jó volt és már várom majd a következő évadot..
atti93

HozzászólásSzerző: sz.annka » 2012.03.27. 12:11

edinaberke!

Ezen az oldalon fent van minden, az összes rész összes zenéjének listája:
http://www.e4.com/skins/series6/music/ep10.html
sz.annka

HozzászólásSzerző: edinaberke » 2012.03.27. 11:19

Valaki az utolsó dalnak nem tudja a címét?:)
edinaberke

HozzászólásSzerző: sz.annka » 2012.03.26. 23:08

A lehető legjobb befejező rész, örülök, hogy a rendezők nem barmolták el. :)
Így a végére szerintem egy nagyon erős évadot hoztak össze, meg merem kockáztatni, hogy az eddigieken is magasan túltesz! ;)
Grace-nek nagyon örültem, nagyon szép volt. És még Franky sem utálom, bár elég utálatos volt egész végig :D
Kár hogy vége!!!! :D
sz.annka

HozzászólásSzerző: sz.annka » 2012.03.26. 22:00

Remélem a végén most nem lesz a szokásos valaki meghal! :roll: Találjanak ki jobb elgondolkoztató befejezést ;)
sz.annka

HozzászólásSzerző: Brody » 2012.03.26. 18:13

énis várom már, kár hogy vége, olyan gyorsan eltelt, de remélem hamarosan hallhatunk a 7dik évadról :)
Brody

Következő

Vissza: Fórum kezdőlap

Vissza: 6. évad